Wilson

Pre výhradného predajcu Toro Sport značky WILSON sme realizovali eshop, ktorý mal špecifické požiadavky. Kedže ide hlavne o predaj tenisových rakiet bolo veľmi dôležité navrhnúť parametrizovateľný filter ale aj dynamickú možnosť voľby výpletov. Eshop je bol tvorený ako doplnkový predajný kanál pre kamennú predajňu, ktorá ma nezastupiteľné miesto práve pre odborné poradenstvo pri tom správnom výbere tenisovej rakety.

eshop wilson

Webdizajn

Vytvárame funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. Zabezpečíme grafický návrh v súlade s vašim dizajn manuálom, programovanie i nasadenie do prevádzky.

Programovanie

Využívame najmodernejšie ale aj overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Eshop

Moderný dizajn a funkčný eshop, ktorý predáva. Spĺňa tie najvyššie štandardy na rýchlosť a funkčnosť. Obsahuje obrovské množstvo funkcií, je bezpečný a stabilný s možnosťami automatického prepojenie naprieč skladovými a ERP systémami, platobnými bránami či sociálnymi sieťami.