CBC 345

Pre kancelárie v centre Bratislavy, CBC 345, sme vytvorili modernú webstránku, ktorá sa jednoducho používa a výborne vyzerá na každom zariadení. Pre podporu predaja priestorov sme navrhli digitálnu prezentáciu, ktorá pomáha pri predstavovaní benefitov projektu novým zákazníkom. Náš dizajn sa nakoniec dostal aj do fyzického sveta vďaka prezentačnému roll-upu.

Grafika

Potrebujete kvalitný katalóg, digitálnu prezentáciu, dizajn webstránky či aplikácie alebo kreatívnu kampaň? To všetko si vyžaduje skúsených, šikovných a kreatívnych dizajnérov.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. 

Programovanie

Využívame najmodernejšie ale aj overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Reklama 2

Online marketing je Váš maják na digitálnom mori. V dnešnom neprehľadnom online priestore potrebuje aj výnimočná značka výnimočný marketing.