AS Trading

Pre klienta AS Trading sme zabezpečili komplexnú zmenu loga a vizuálnej identity v digitálnom aj fyzickom svete, vďaka ktorej sme odkomunikovali rozšírenie predajného sortimentu. Vytvorili sme logo pripomínajúce stavebnú nosnosnú podporu a zachovali sme aj začiatočné písmeno názvu spoločnosti. Zároveň sme spustili prvý eshop na Slovensku v segmente stavebnín, ktorý umožňuje prenájom aj predaj tovaru.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Design webstránky

Zamerali sme sa na komunikáciu troch hlavných kategórií produktov: lešenie, debnenie a rezivo.  Webstránku sme preniesli do nového imidžu s cieľom posilniť si pozíciu na trhu.

Vizuálny filter

Vytvorili sme praktický filter pre zjednodušenie výberu správneho produktu. Zjednodušili sme tým životy zákazníkov, ktorí si častokrát nevedeli vybrať zo širokého portfólia klienta.

E-shop

Postavený na woocommerce platforme a špeciálne upravený tak, aby umožňoval predaj aj prenájom niektorých produktov. Pre naplnenie tohto cieľa sme zmenili nákupné i servisné procesy.