Rozadol Office

Pre klienta Rozadol Office sme pripravili nadčasovú vizuálnu identitu, ktorú sme úspešne preniesli do fyzického a digitálneho sveta. Kombinácia farieb, rez písma, jednoduchosť loga či ilustrácie na mieru dostatočne odlišujú značku od konkurencie a zároveň šetria náklady na tlačové materiály.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Grafika

Potrebujete kvalitný katalóg, digitálnu prezentáciu, dizajn webstránky či aplikácie alebo kreatívnu kampaň? To všetko si vyžaduje skúsených, šikovných a kreatívnych dizajnérov.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Dizajn webstránky

Hlavným cieľom webstránky projektu je získavanie nových nájomcov pre moderné kancelárske priestory Rozadol Office. Pre splnenie tohto cieľa sme zvolili single page webstránku, na ktorej nájdu potenciálni záujemcovia všetky dôležité informácie bez toho, sa stratili v neprehľadnej navigácii. Navyše vyzerá skvelo na všetkých zariadeniach.