ESONA

Pre klienta Esona sme vytvorili modernú vizuálnu identitu, ktorá dokonale odzrkadľuje jeho sofistikovaný produkt. Základom identity sú výrazné farby, nadčasové logo doplnené o čistý rez písma a ilustrácie na mieru. Výsledkom našej práce je výrazná a sebavedomá značka, ktorú si jej súčasní i budúci klienti určite zapamätajú.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Grafika

Potrebujete kvalitný katalóg, digitálnu prezentáciu, dizajn webstránky či aplikácie alebo kreatívnu kampaň? To všetko si vyžaduje skúsených, šikovných a kreatívnych dizajnérov.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Aplikácie loga

Najväčšou výzvou projektu bolo vytvorenie loga, ktoré klient používa na plochách všetkých rozmerov a veľkostí. Ako základ loga sme zvolili zaoblené písmeno E doplnené o atypický výsek. Posúďte sami, ako sa nám podarilo zachytiť esenciu značky v mobilnej aplikácii, RFID kódoch na zberných nádobách, či na roll upoch.

Dizajn webstránky

Pre klienta sme vytvorili modernú webstránku, ktorej hlavným cieľom je vysvetliť komplexnú službu jednoduchým jazykom pre rôzne skupiny používateľov. Stránka sa výborne prispôsobuje zariadeniam svojich návštevníkov, má prehľadnú štruktúru a naplno využíva jedinečnú vizuálnu identitu klienta.