Nové Nábrežie

Pre jedinečný rezidenčný projekt na rieke Poprad sme vytvorili logo, dizajn manuál a komplexnú vizuálnu identitu. Značka Nové Nábrežie Poprad dokonale ladí s charakterom projektu a odlišuje projekt vo fyzickom i digitálnom svete. Pre klienta sme rovnako spustili responzívnu predajnú webstránku doplnenú o výkonnostnú marketingovú kampaň.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou reprezentácie spoločnosti. Vytvára celkový vizuálny štýl komunikácie voči klientom. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkovú prezentáciu novej značky.

Webdizajn

Vytvárame funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. Zabezpečíme grafický návrh v súlade s vašim dizajn manuálom, programovanie i nasadenie do prevádzky.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Dizajn webstránky

Čistý dizajn s funkčnou štruktúrou obsahu. Webstránka dopredu počíta s rozširovaním projektu v rámci jednotlivých fáz výstavby. Jednoduchá na používanie pre zákazníkov. Efektívna pri predaji.

www.novenabrezie.sk