Mobilier Design

Pre Mobilier Design sme vytvorili eshop, ktorý zrkadlí moderný prístup k dizajnu nábytku. Bohaté skúsenosti a vášeň pre detail nás inšpirovali pre vytvorenie moderného a čistého dizajnu. Veríme, že naša webová stránka bude dokonalým miestom na predstavenie ich unikátnych výrobkov.

Tvorba eshopu

Eshop

Moderný dizajn a funkčný eshop, ktorý predáva. Spĺňa tie najvyššie štandardy na rýchlosť a funkčnosť. Obsahuje obrovské množstvo funkcií, je bezpečný a stabilný s možnosťami automatického prepojenie naprieč cenovými porovnávačmi, platobnými bránami či sociálnymi sieťami.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. 

Programovanie

Využívame najmodernejšie ale aj overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.