Slnovrat Residence

Pozemky zaliate slnkom si zaslúžia zažiariť. Preto sme projektu Slnovrat Residence navrhli výrazné logo a neprehliadnuteľnú vizuálnu identitu. Moderná a výrazná značka cieli na mladých ľudí, ktorí hľadajú pozemok pre svoj prvý dom. Okrem loga sme pripravili aj množstvo prezentačných materiálov a predajnú webstránku projektu.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Vytvorili sme funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú. Zabezpečili sme grafický návrh v súlade s jednotnou vizuálnou identitou.

Programovanie

Využívame overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku modulárnych systémov. Ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. V tomto prípade boli použité technológie WordPress a WooCommerce so zásuvnými modulmi.