JP AUTO

Pre firmu JP AUTO sme komplexne zanalyzovali a navrhli novú architektúru web stránky. Web je dynamicky prepojený cez API na globálny systém distribúcie ponuky áut. Implementovali sme prepojenie na systém Hubspotu, čím sa centralizuje práca s údajmi. Dizajn webu je decentný a funkčný v zmysle zachovania identity značky. Dôležitosť sme kládli hlavne na mobilnú úpravu, užívateľský komfort aj pri pomerne komplikovanej schéme údajov o autách.

Webdizajn

Vytvárame funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. Zabezpečíme grafický návrh v súlade s vašim dizajn manuálom, programovanie i nasadenie do prevádzky.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.