Poliklinika Rozanka

Pre ružomberskú polikliniku novej generácie Rozanka sme navrhli čisté a moderné logo. Vizuálna identita projektu je postavená na geometrickom symbole ruže, ktorá odkazuje na umiestnenie polikliniky. Ružu nájde pozorné oko návštevníkov v navigačnom systéme budovy, tlačových materiáloch i na modernej webstránke. Na nej nájdu pacienti všetky potrebné informácie o poliklinike Rozanka.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Vytvorili sme funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú. Zabezpečili sme grafický návrh v súlade s jednotnou vizuálnou identitou.

Programovanie

Využívame overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku modulárnych systémov, ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. V tomto prípade boli použité technológie WordPress a WooCommerce so zásuvnými modulmi.

Prehľadná navigácia polikliniky

Vypracovali sme vizuálny navigačny systém pre novú budovu polikliniky Rozanka. Navigácia v sebe zahŕňa hlavný infopanel, smerové a identifikačné tabule na poschodiach či tabuľky lekárov pri dverách. Navrhli sme jednoduchý a efektívny systém pre jednoduchú orientáciu v budove. Zvolili sme výraznú farebnosť v kombinácii s modernou typografiou, ktorá zabepečí výbornú čitatelnosť pre všetky cieľové skupiny. V chodbách a čakárňach sme oživili priestory grafickým vzorom naviazaným na logo.