Galvania

Nový rezidenčný projekt na Galvaniho ulici sme zastrešili komunikačným konceptom “Bývanie kde to žije”, ktorý cielí na mladých a aktívnych ľudí. Galvanii sme vytvorili sviežu vizuálnu identitu, ktorej dominuje výrazné logo a moderné farby. Pre klienta sme taktiež vytvorili responzívnu predajnú webstránku a množstvo prezentačných materiálov.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Vytvorili sme funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú. Zabezpečili sme grafický návrh v súlade s jednotnou vizuálnou identitou.

Programovanie

Využívame overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku modulárnych systémov, ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. V tomto prípade boli použité technológie WordPress a WooCommerce so zásuvnými modulmi.