Rodič dnešný

Dizajn web stránky a eshopu bol vytvorený spolu s novou vizuálnou identitou aj novým vytvoreným logom. Cieľom bolo vytvoriť eshop pre predaj kombinovaných produktov, čiže okrem fyzických produktov aj digitálne. Neskôr sa eshop rozšíril o predaj e-kurzov, ktoré majú časovo obmedzenú platnosť.

eshop Rodic Dnesny

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou reprezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkovú prezentáciu novej značky. Autorkou ilustrácií, ktoré tomuto projektu vdýchli dušu a charakter je Ivana Jakabovičová.

Webdizajn

Vytvorili sme funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú. Zabezpečili sme grafický návrh v súlade s jednotným grafickým vizuálom.

Programovanie

Využívame najmodernejšie ale aj overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. V tomto prípade boli použité technológie WordPress a WooCommerce so zásuvnými modulmi.

Tvorba eshopu

Eshop

Moderný dizajn a funkčný eshop, ktorý predáva. Spĺňa tie najvyššie štandardy na rýchlosť a funkčnosť. Obsahuje obrovské množstvo funkcií, je bezpečný a stabilný s možnosťami automatického prepojenie naprieč skladovými a ERP systémami, platobnými bránami či sociálnymi sieťami.