Biobooms

Pre klienta Biobooms sme vytvorili nový e-shop, ktorý sme obohatili vynovenou vizuálnou identitou tak aby lepšie reprezentoval predaj BIO produktov zdravej výživy. Zabezpečili sme migráciu produktového portfólia a zákazníkov z pôvodného starého eshopu. Nasadili všetky nevyhnutné štandardy eshopu vrátane exportov do heureky.

Tvorba eshopu

Eshop

Moderný dizajn a funkčný eshop, ktorý predáva. Spĺňa tie najvyššie štandardy na rýchlosť a funkčnosť. Obsahuje obrovské množstvo funkcií, je bezpečný a stabilný s možnosťami automatického prepojenie naprieč cenovými porovnávačmi, platobnými bránami či sociálnymi sieťami.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov. 

Programovanie

Využívame najmodernejšie ale aj overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.