ProHealth

Prémiové služby si zaslúžia prémiovú vizuálnu identitu. Pre klienta, ktorý poskytuje concierge zdravotnú starostlivosť sme vytvorili jednoduché a decentné logo doplnené o nadčasovú typografiu a kráľovsky modrú farebnosť. Výsledkom je identita podčiarkujúca výnimočnosť služieb, ktoré koncoví zákazníci nájdu v zariadeniach Pro Health. Klientovi sme rovnako vytvorili prezentačnú webstránku na ktorej rýchlo a jednoducho nájdete všetky dôležité informácie.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.