Hornet autosklo

Hornet Autosklo je firma zaoberajúca sa opravou a výmenou autoskiel. Pôsobí na celom Slovensku prostredníctvom viac ako 40 pobočiek. Nové logo vychádza zo symbolu začiatočného písmena H, ktoré symbolizuje odbornú “lekársku” pomoc pri rozbití čelného skla. Vizuálna identita bola vytvorená tak, aby bola jasná a výrazná pre zákazníkov Hornet Autosklo.

Grafika

Potrebujete kvalitný katalóg, digitálnu prezentáciu, dizajn webstránky či aplikácie alebo kreatívnu kampaň? To všetko si vyžaduje skúsených, šikovných a kreatívnych dizajnérov.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie spoločnosti. Vytvára celkový vizuálny štýl komunikácie voči klientom. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Web

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.