Grand Koliba

Máme radi výnimočné projekty a takým sú aj Rezidencie Grand Koliba – developerský projekt, ktorý charakterizujú priestranné byty s terasami na výnimočnom mieste. Exkluzívny výhľad na Bratislavu je už len čerešničkou na torte, ktorá však chutí naozaj každému.

Aj preto sme okrem „povinnej jazdy“ vizuálnej identity, ktorá zahŕňala logo, tlačené materiály a webovú prezentáciu, vytvorili pre tento projekt aj štýlové 3D vizualizácie a prehliadku bytov vo virtuálnej realite. Ako sa na 21. storočie patrí. 🙂

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Webová prezentácia

Web stránka, ktorá sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobí akémukoľvek zariadeniu obsahuje všetko, čo by v modernej prezentácii unikátneho projektu nemalo chýbať. Od komplexných informácií až po kvalitné vizualizácie.

3D výber bytov

Súčasťou web stránky je aj na mieru vyrobený interaktívny 3D výber bytov s filtrovaním, kde si zákazníci jednoducho a rýchlo vyberú budovu a byt. S výberom bytov je prepojená aj virtuálna realita, vďaka ktorej je možné pozrieť si byty a ich okolie v 3D.

Na ďalších podstránkach sú prehľadne zobrazené všetky informácie o projekte s možnosťou rýchleho kontaktovania.