Villa Tinker

Villa Tinker v sebe snúbi všetko, čo človek potrebuje k pohodlnému rodinnému životu. Skvelú adresu, veľkorysé priestory, privátnu komunitnú záhradu a najkvalitnejšie technológie. Pre tento výnimočný developerský projekt sme navrhli názov, logo a celú komunikačnú líniu.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Tinker znamená drotár

Už samotný názov Villa Tinker odzrkadľuje historický význam oblasti a remeselnícku tradíciu miesta, v ktorej sa projekt nachádza – Drotárska ulica v Bratislave. Sme hrdí na to, že sa nám podarilo skĺbiť myšlienku projektu s vizualitou v tomto jedinečnom rezidenčnom projekte premyslené do posledných detailov.