ORBIS PREMIUM

Vytvorili sme exkluzívne logo a vizuálnu identitu pre ORBIS Premium, luxusné byty v centre Nitry. Naša práca zdôrazňuje eleganciu a rafinovanosť projektu. S 3D vizualizáciami a VR ponúkame realistický náhľad do budúcich domovov. Na predajnej webstránke spojenej s estetikou a funkčnosťou klienti môžu objaviť jedinečnosť projektu. Naša práca odzrkadľuje špičkový štandard, ktorý ORBIS Premium reprezentuje.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Vizualizácie projektu

Webová prezentácia

Podstránky

Nemohli sme si nechať ujsť príležitosť a jednotnú identitu sme ďalej rozvíjali aj na podstránkach webu. Jedinečné ikony sú vytvorené na mieru a tak, aby ladili s logom. Zároveň vizuálne podporujú text a dôležité informácie na stránke. Súčasťou je aj prehľadný výber bytov s pôdorysmi.