OKÁNIKOVA

Projekt Okánikova zahŕňa komplexný branding a identitu pre historický bytový dom. Funkcionalistický dizajn zachováva jeho jednoduchosť a eleganciu. Projekt obsahuje detailné 3D vizualizácie pre realistický pohľad na dom a jeho vnútorný priestor. Webová stránka umožňuje online spoznať tento unikátny bytový dom, kombinujúc históriu s moderným prístupom a vizuálnou atraktivitou.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Vytvorili sme funkčné a kreatívne web stránky, ktoré zaujmú. Zabezpečili sme grafický návrh v súlade s jednotnou vizuálnou identitou.

Programovanie

Využívame overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku modulárnych systémov. Ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. V tomto prípade boli použité technológie WordPress a WooCommerce so zásuvnými modulmi.

Vizualizácie projektu