HAUSBERG

Projekt s neoceniteľným genius loci pod bratislavským hradným kopcom si zaslúži nadčasovú vizuálnu identitu. A presne takú sme pre klienta Hausberg vytvorili. Identita je vystavená na základných myšlienkach architektonického štýlu Bauhaus, v ktorom forma nasleduje funkciu. Logo, farebnosť i písmo sú jednoduché, rafinované a luxusné. Rovnako ako projekt ktorý reprezentujú.

Tvorba loga

Všetky úspešné spoločnosti si zakladajú na značke a jej kvalitách. Preto logo musí reprezentovať jedinečnosť a byť zapamätateľné.

Vizuálna identita

Vizuálna identita je ďalšou nevyhnutnou súčasťou prezentácie. Vytvorili sme celkový vizuálny štýl komunikácie. Farebnosť, typografia a rôzne grafické prvky dotvárajú celkový obraz novej značky.

Webdizajn

Moderný a funkčný dizajn. Web stránky s nápadom a bez starostí. Funkčné a kreatívne webstránky, ktoré zaujmú oči i peňaženky vašich zákazníkov.

Programovanie

Využívame moderné, overené a stabilné technológie. Či už sa jedná o vývoj na mieru alebo skladačku overených modulárnych systémov ergonómia, stabilita a funkčnosť aplikácie sú pre nás prvoradé. A pochopiteľne zabezpečujeme správu aj rozvoj aplikácií s využitím .Gitu. Používame PHP, Lavarel, Symfony, API, SQL, SOAP, Vue.JS, jQuery ale robíme aj WordPress, WooCommerce.

Vizualizácie projektu

Pre klienta sme vytvorili vizualizácie, ktoré umožňujú klientom presunúť sa v časopriestore a zažiť atmosféru projektu predtým než do neho vkročia.

Prezentačná
webstránka

Hausbergu sme vytvorili webstránku, ktorej hlavným cieľom bolo vypredať aj posledný byt v tomto unikátnom projekte. Čo sa nám takmer podarilo za štyri mesiace od jej spustenia.

www.hausberg.sk